U SHITĔ NGA Arteni Auto's OPEL ZAFIRA 2.0 DTI

Shitet nga: Arteni 21 Shk 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   1 999 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
OPEL ZAFIRA 2.0 DTI 74KW 101PS

E POSA ARDHUR NGA GJERMANIJA - PA DOGAN

SHUM E MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT PA GERVISHJE

VITI I PRODHIMIT 31.12.2001 MODEL 2002

EXTRA POSEDON:

**KLIMA FUNKSIONALE
**BORDCOMPIJUTER
**KARRIGA COMFORT
**SERVO TIMONIN
**TIMONIN LEKUR
**ABS EDHE ESP
**AIR BAG x10
**ALARM E CENTRALL
**PASHQYRA ME RRYME DHE ME NXEMJE
**MUZIK BLAUPUNKT ME RADIO CD DHE MP3
**QELSI ME TELEKOMAND FABRIKISHT
**ALUMIN FELLGA ME GUMA TE DIMERIT DUNLOP

INFO NE 045 618.666. EDHE 049 333.100

SI DHE NE VIBER +377 45 618.666 ARTENI

PREJ ORES 09.00 DERI 21.00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim