U SHITTË NGA Arteni Auto's OPEL ZAFIRA 2.2 DTI

Shitet nga: Arteni Auto's 09 Dhj 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   4 200 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
OPEL ZAFIRA 2.2 DTI 92KW 125PS

VITI I PRODHIMIT 21.10.2003 MODEL Njoy 2004

MOTORRI ME ZINGJIR
( SIKURSE MERCEDES - JO RRYPË DHEMBZOR )

E POSA ARDHUR NGA ZVICRRA PA DOGAN!!!

SHUM E MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT

EXTRA POSEDON

ME 7-ULËSE
TEMPOMAT
KLIMA FUNKSIONALE
DRITA MJEGULLE
KOMANDA NE TIMON
SERVO TIMONIN
TIMONIN LEKUR
ABS EDHE ESP
KARRIGA ME NXEMJE
ALARM E CENTRALL
XHAMA ME RRYME
PASHQYRA ME RRYME
MUZIK ME RADIO DHE KASET
GUMA M+S SHUM TE MIRA MICHELIN
QELSI ME TELEKOMAND FABRIKISHT
LIBER SERVISI GJITHMON E SERVISUAR NE OPEL

INFO NE 045 618 . 666 EDHE 049 333 . 100

SI DHE NE VIBER +377 45 618.666 teny

PREJ ORES 09.00 DERI 21.00

PER ME SHUM SHIKO EDHE FOTOT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim