Zafira 2.2 DTI me DOGAN TE PAGUNE 7ULSE

Shitet nga: Zafira2.2 DTi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 950 EUR

Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
ZAFIRA 2.2 DTI 92KW 125Ps Osht me dogan dhe akciz te paguar osht e ardhur nga Zvicrra ,me 7 ulse KlimaTronik fellne 16 me goma dimri m+s centrall fabrikikisht gjamat me rrym abs esp muzik CD dhe me komanta ne timon Bordcompjuter, Kilometrat me deshmi liber servisi viti i prodhimit osht 2005 seria e fundit kti modeli te zafires, posedon te gjitha dokumentacjonet ne rregull per regjistrim te par per ma shum kontakt tel 045528273 dhe viber +38649300273 veutra gjindet ne Mitrovic me ndrrim 4300
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim