Passat 2008 TSI -08-regjistrimi deri ne qershor ..

Shitet nga: fisnik 17 Sht 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Passat i vitit 2008. Ka vetem 85.000te kaluara dhe eshte ne gjendje shume te mire.
Ne qmim perfshihen edhe 4 goma te dimrit pluse regjistrimi deri ne qershor te vitit 2016 me servis te bere.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim