Peugeot 307 1.4 hdi -03

Shitet nga: Enis 15 Jan 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 550 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Shes Peugeot 307 1.4 HDi
Regjistrimi i 3 ne Kosove, 1vit Regjistrim (19-07-2017)
4 dyer airbag abs srs mbyllje qendrore Kuk, gjysem klim.
vetur familjare per qytet me hargjime shum te vogla
Vetura eshte e Servisuar
vetura nuk eshte Hipotek dhe kontrata behet menjehere
goma dimri Sasa te reja
plus goma te veres me fellne
049 688 488 viber
044 759 402
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim