Peugeot 307 2003

Shitet nga: Enis 16 Maj 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Shes Peugeot 307
Regjistrimi i 3 ne Kosove, Regjistrim deri (19-07-2017)
4 dyer, Navigacion GARMIN, airbag abs srs mbyllje qendrore Kuk, pa klime.
vetur familjare per qytet me hargjime shum te vogla
Vetura eshte e Servisuar
vetura nuk eshte Hipotek dhe kontrata behet menjehere
(foto 14 prill 2017)

049 688 488 viber
044 759 402
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim