Peugeot 307 SW 2.0 -02

Shitet nga: AA 25 Qer 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Panorama view, tempomat, klimatronic, dritare dhe pasqyrat elektrike , senzor parkimi, ulset e para me nxemje, radio komanda ne timon, . Ka te nderruarr rripin dhembezor ne 193000km. Regjistrim deri me 01/07/2016. Çmimi i diskutueshem.


+37744148903
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim