Peugot 307 2.0hdi 2002

Shitet nga: Doci 07 Gsh 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Shes ose ndrroj
Peugot 2.0 hdi
Klimatronik
Karrika gjysme lkur
Gjama pasqyre me rrym
Rks 10 muj vellne me goma te mira
Serfisat e krym me rregull
Pergjigjem dhe ne viber +37744612452
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim