Shes ose ndrroj peugot 2002 2.0hdi

Shitet nga: Dovi 08 Gsh 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Rigjistrim 10 muj
Klimatronik
Karrikat gjysme lkur
Dy dyr gjama pasqyre me rrym
Fellne me goma te mira
Nuk osht hipotek ndrrim i munshum
Pergjigjem dhe ne viber +37744612452
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim