*U SHIT !!!Peugeot 308 1.6 HDI-Me Dogane-Viti 2010

Shitet nga: PEUGEOT 308 20 Pri 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 308
Peugeot 308
1.6 HDI
I posaardhur nga jashte me dogane dhe homologim
Viti i prodhimit:2010
Ne gjendje perfekte
I servisuar rregullisht ne servise te autorizuara
I pa vozitur ne Kosove dhe i mbetet vetem rexhistrimi

**VETURA POSEDON**
*Klimatronik
*ABS
*ESP
*Airbag ne tere veturem
*Bordkompjuter
*Komanda te bordkomjuterit
*Komanda te radios
*Sistem zerimi shume te mire
*Xhamat elektronik
*Pasqyret elektronike
*Ulse ISOFIX
*4 gomat e reja
*2 QELSA
*I DOGANUAR

Vetura eshte ne gjendje ekstra te mire
I rujtun ne enterier poashtu ne pamjen e jashtme
Nuk i nevojitet asnje investim
Punon shume mire pa asnje defekt te mundshen
Vozitje shume te mire dhe te rehatshme
Harxhime shume te vogla
Veture familjare dhe shume e sigurte

U SHIT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


KONTAKTO NE :044-240-801

GJENDEMI TEK POSTA E VOGEL-BREGU DIELLIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim