Peugeot 4007 -08

Shitet nga: kushtrim 26 Pri 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 800 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 4007
Shitet vetura e sa po ardhur nga gjermania ne gjendje shum te rrefullt
Motorri 2.2 v16
4x4 w2 dhe w4
Klim , 2 qelsa , dritaret elektronike gjamat mrapa te zi fabrikisht , pasqyret elektronike
Ulset e lekures , plus ngrohje e ulsev , marrshin me 6 shpejci
Ka 7 ulse : 5 ulse dhe mundsi plus 2 ulse ne gipek
Gjitha serviset e kryera ne gjendje shum te mir
Per me teper 044 554 331
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim