Peugeot 406 1.9 Td ne Rks -97

Shitet nga: ---- Dje 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 999 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 406
Peugeot 406 1.9 Td, ne Rks

VETURA POSEDON; Klimatronik dy zonale, nxemje ne sedile, Bordkompjuter, Tempomat, Pasqyret me rrym, Xhamat me rrym, Shiber, Centrall. etj etj.

Vetura esht shum ne gjendje te mir dhe te ruajtne

Gomat e reja M+S shum te mira,

mund ta kontrolloni ku te doni, esht pa asnje defekt

nuk esht hipotek apo kredi, perkthimi menjeher

mundet edhe ne viber

049648350
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim