Peugeot 407 2.0hdi -06 Automatik

Shitet nga: Muhamed Fejziu 19 Gsh 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR   3 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 407
Shitet Vetura Peugeot 407 sw Karavan 2.0 HDI Automatik

Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike te pergjithshme perveq Automatikut, punon dhe mundet me u vozite mire nuk e ndrron mire shpejtesine prej te pares ne te dyten. Kostoja e riparimit eshte 900€.

Regjistrim 1 Vit (prej 25 Mars 2016)

Cmimi i panegociueshem!

Kontakt:

044/049 15 16 17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim