Peugeot 407

Shitet nga: Fisnik Krasniqi 12 Mar 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 407
Shitet pezhoja 407she ne gjendje te rregullt e pasur me abs dhe te gjitha te nevojshme . Ftojme kontaktues te sinqert!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim