Peugeot Partner 1.9D me dogan dhe homologim

Shitet nga: Fidan 23 Mar 02:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: Partner
Shitet peugeot partner ne gjendje shum te mire teknike dhe optike.

1.9 Diesel me dogan dhe homologim + regjistrim 1 vit

Gomat e reja te veres + 4 goma te dimrit te reja

Servisin e kryer me liber, rrypin e motorrit te ri me garancion, rrypin e alternatorit, vajin e nderruesit, frenat etj.

Pikapi eshte i gatshem per pune dhe per nje kohe te gjate nuk ka nevoj per investime. Regjistrimi i pare ne Kosove.

Shpenzimet 4 litra/100 km


Eshte i gatshem per qdo lloj prove


Nderrim i mundshem

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim