Pjes per gollf audi pasat -96

Shitet nga: xxxx 01 Nën 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shej motorra 1.9 sdii viti 98komplet me instalim
shes klim per gollf 3 dhe boj montimin e saj
si dhe shess pjes tjera per gollf 2,3 venta gjeta pasat audi fijat punto 2002 1.4 benzin motorra 1.6 dizell nuk mkan met

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim