Renault Clio Initiale 1.6 16V -03

Shitet nga: Denki 14 Maj 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Renault Clio Initiale 1.6 16V 110 hp , viti i prodhimit 2003
-Klimatronik
-Ksenon
-ESP
-ABS
-Tempomat
-Fshisat automatike (me senzor)
-Dritat automatike (me senzor)
-Timoni multifunksional me audio komande
-Mbyllje qendrore
-Xhamat elektronike
-Pasqyret me rregullim elektronik
-Karrikat lekurë Alcantara
-4x airbag
-Fellne 15'
-4x goma te reja t'veres
-4x goma me bandasha per dimer.

Ne 2013 eshte ardhe prej Austrise. 125000 km.
Shume i rujtun. Me liber te servisit dhe me servise te rregullta.

Ju lutem vetem 'meraklite' te me kontaktojne :)

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim