Renault Clio 1.2 B-08

Shitet nga: adnani 20 Mar 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 900 EUR   5 600 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Shes Veturen Renault Clio 1.2 Benzin viti i prodhimit 2008 me dogane dhe akciz te paguar,vetura i posedon 130 mi km te kaluara dhe esht ne gjendje shum te mire teknike po ashtu edhe ne pamje..per ma shum info.. Adnani Tel. +38649124782 Viber +37744160193 Viber AbS Klim Mbyllje Qendrore Dritaret Elek CD Etj Ju Mirepresim AutoSalloni 01
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim