Renault Clio 2005

Shitet nga: Islami 24 Mar 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Shitet Renault Clio 2005, 1.2 kubik Benzin, vetura eshte ne gjendje shume te mire,
I prodhuar ne fund te vitit 2005, i ardhur nga Zvicrra, posedon Librin e servisit, 4 dyer, klime, airbag, ABS, radio dhe CD-rom, ne vollan posedon paisje per kontrollimin e zerit dhe Radios, gomet e dimrit te reja etj.
Çmmi i fundit 4000 Euro
Kontakti: 044112052
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim