Renault Laguna 1.9 diesel. 1Vit Regjishtim URGJET

Shitet nga: RENAULT 29 Jan 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR   3 900 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Laguna
Shes Renault Laguna 1.9 diesel viti 2001 ne gjendje perfekte
Rexh.. 11 muaj i ruajtur si brenda ashtu dhe jasht posedon:
klim,
air bag
,hidroalik,
abs,
gjama me rrym,etj
pres bleres serioz bej dhe ndrrim.
PER ME SHUM SHKRUANI NE VIBER.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim