Laguna 1.9 dci 2004

Shitet nga: Rrustem 08 Sht 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR   4 200 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Laguna
Shes Renault Laguna 1.9 diesel viti 2004 ne fund ne gjendje perfekte i ruajtur si brenda ashtu dhe jasht posedon: klim, air bag ,hidroalik, abs, gjama me rrym,etj pres bleres serioz bej dhe ndrrim.

+377 45 652 998
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim