Renault Laguna 3 2008

Shitet nga: Arlind 19 Shk 07:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Laguna
Shitet Renault Laguna 3 2008.

Motorri 2.0 dci 150hp
Trasmetusi Manual 7 shpejtsi
Gjysemlekur
2 celsa ( hapja dhe mbyllja e dyrve me sensor )
Ndezja e makines pa cels (start button).
celsin e mban ne xhep gjith kohen. Nuk ke nevoj me nxerr jasht.
dritat me lluba, halogenka, sensor shiu, xhama te zi.
4 xhamat elektronik.
Fellnet 17' me goma te reja te dimrit.
rks me regjistrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim