Renault Megane -04

Shitet nga: ardi 20 Sht 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 550 EUR   5 200 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
renault megane me gjendje te shkelqyer teknike dhe estetike
1 vit regjisgrim
fellne
srp
air bag
abs
drita te mjegulles
gjamat 20 %te zi

klima tronik
hargjimet rrug te hapur 4 litra
rrug te kombinura 4.5 litra
qytet 5litra

mundeni me na kontaktu edhe ne viber
045 294 229
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim