shitet vetura

Shitet nga: Labi 25 Shk 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
shitet vetura reno megane prodhuar ne fund te vitit 2006 regjistrimi i pare ne ks dhe full opsione me tempomat asr airbag goma te dimrit edhe te veres sezor shiut e shume e shume opsione tjera me 6 shpejtesi e shume te tjera me nje fjale tip top
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim