Rover 75 2.0 dizel URGJENT SHUME LIRE

Shitet nga: 10 Jan 07:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR   2 300 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Rover
Modeli: 75
Shes Rover 75 eshte ne gjendje shum te regullt............

karakteristikat........

- rover 75
- viti i prodhimit n fund 2000 tes
- motori 2.0 dizell
- ulset i ka lkur me nxemje si dhe elektronik me rrym
- shiber
- sensora parkimi
- pulla n vollan
- xhama elektronik bllokad te dyerve
- TIMON LEVIZES POSHT LART
- klimatronik dy zonal
- air bega
- bord kompjuter
- gomat e mira servisin e kryer
- hargjimet i ka shume t vogla mundeni mu bind edhe vet ........


VLEN TE CEKET QE VETURA NUK ASHT NE HIPOTEK OSE PENG BANKAR .

( Arsyje migrimi )kontakt n tel n email
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim