Seat Alhambra 1.9 dizel -04

Shitet nga: kadri 20 Jan 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Alhambra
shitet vetura seat alhambra 1.9 dizel, 115ps, e ardhur nga zvicra, ne gjendje te rregullt dhe e ruajtur shum, posedon 7 karrika, klim, xhama elektronik, si dhe shum sene tjera te mira.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim