seat

Shitet nga: clirim 12 Qer 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 150 EUR   3 500 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Ibiza
Seat Ibiza 1.9 TDI
- Viti i prodhimit 2001
- Regjistrim valid nje vit
- Ngjyra e kaltert metalike
- ABS përfshirë edhe ESP
- Timoni servo elektromekanik
- “Climatronic Funksionale”
- Xhamat para/mbrapa elektrik
- Pasqyret me rregullim elektronik
- Bordkompjuter
- Mbyllje qendrore me teledirigjim dhe Alarm
- Dritat me rregullim të lartësisë
- Drita të mjegullës
- 4x Air Bag
- 4x Goma te Dimrit te Reja
- Servisin e posa kryer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim