Shes pjese motorit per Kia Sportage edhe pjese ..

Shitet nga: Ragip 10 Krr 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes pjese motorrit per gjip Kia Sportage 2.0 TD, shiten edhe pjeset e tjera te motorrit dhe te karaseris . Tel 044 259 066


vw audi mercedes bmw ka ford opel renault jeep peugeot citroen 2 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar seat skoda iv volvo pjese jeep A4 saab jeep lancia chevrolet daewoo gjyp chrysler corsa dodge 80 90 alfa golf passat i mercedes bmw ford opel renault peugeot escort citroen hyundai toyota honda fiat nissan jaguar seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoochrysler dodge alfa golf 3 golf 4 passat bora audi a2 audi a3 audi a4 audi a5 audi a6 audi a7 gjyp audi a8 mercedes a mercedes b mercedes jeep c mercedese mercedes s mercedes ml bmw 318 bmw 320 mondeo focus fiesta hyundai vectra astra signum corsa meriva laguna k kmegane vel satis velsatis clio peugeot 206peugeot 307 peugeot 406 peugeot 407 peugeot 607 citroen c1 citroen c2 citroen c3 itroen c4 citroen c5 citroen c6 picasso xsatina saxo elantra camry banes land cruiser stilo linea terrano punto primera x-type s-type aleta ibiza cordoba hundai getz corsa leon octavia superb fabia qen lacetti aveo nubira alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford bosh pumpe sierra alfa romeo 155 mazda sfi opel cadet sfi opel vectra sfi honda crx civic daewo citroen ax citroen zx citroen escord bx citroen saxo volvo 460 volvo 440 bmw 318 bmw 325 fiat uno fiat tipo fford mondeo opel gsi opel sfi honda
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim