Shiten 2 Opel Omega

Shitet nga: Kenan 18 Tet 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten dy vetura Opel Omega 2.0 benzin + plin

1. Opel omega 2.0I me tabela RKS, ka rregjistrimi Deri ne Mars 2017, viti prodhimit 1990 Benzin.
E ka te gatshme instalimin per plin por i mungon boca e plinit.
Eshte ne gjendje te mire, punon.

2. Opel omega 2.0 me tabela te huaja, viti i prodhimit 1997, benzin/plin. Eshte ne gjendje te mire, punon. Ftohesi (lladnjaku) ka rrjedhje ngapak dhe Motori i harxhon vaj pak.

Qe te dyjat se bashku e kane cmimin 1000 Euro.

Ju lutem te lajmerohen ata te cilet jane serioz per blerje

Mund te bej edhe nderrim.

Falemderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim