Toyota 4 runner -89 Shitet Urgjentttt

Shitet nga: Toyota 25 Shk 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 150 EUR

Komuna: Prishtinë
Toyota 4-Runner 2.4 EFI Benzin+Plin,motorri punon ne menyr fantastike, si ne plin ashtu edhe ne benzin,shpenzime te vogla 10 litra ne 100km,Posedon timon hidraulik,timoni mund te levizet posht dhe lart,4x4 funksional,bllokad t rrotave dhe komand nga brenda,shiber,centrall,xhama elektronik,2 kasetofna njeri me CD dhe nje me Radio,ka edhe kuken,behet Cabrio,nxemja para dhe mbrapa,armortizimi tip top,karoseria e ruajtur,interieri shum i ruajtur,I pershtatshem edhe per terrene malore dhe terrene te veshtira,Regjistrimi i skaduar me denim.Bejm nderrim me ndonje vetur tjeter.URGJENTTT osht rastii
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim