U SHIT !!!Opel Astra 1.7CDTI-RKS 5muje-Klimatron..

Shitet nga: OPEL ASTRA 08 Pri 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   4 650 EUR

Komuna: Prishtinë
Opel astra 1.7 CDTI -TI e kuqe
Viti i prodhimit:2004
E regjistruar RKS edhe 5 muje
Modeli Cozmo gjysem lekure
Full ekstra

*VETURA POSEDON:
•Klimatronik
•Abs
•Mbyllje qendrore
•Mbyllje me komand +2 qelsa
•Bordkompjuter
•Navigacion
•Ekran te madhe
•Komanda ne timon
•cd orgjinal te Opelit + shanzher 6 CD
•Karrikat gjysem lekure
•Senzor ne retrovizor
•Farat e pare me larje automatike
•Mbeshtetese dores
•Gjamat elektronik
•Pasqyret elektronike
•Fellne
•Km te sakta

Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike
Punin shume mire
I mirembajtur shume mire mbrenda dhe jashte
Veture familjare dhe me hargjime shume te vogla
Vetura perkthehet mbrenda dites

U shit

KONTAKTO NE :044-922-633 -----044-240-801 --viber+37744922633

GJENDEMI TEK POSTA E VOGEL-BREGU I DIELLIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim