U SHIT !!!Opel Zafira OPC 2.0 DTI-Klimatronik-RK..

Shitet nga: OPEL OPC 06 Mar 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   4 950 EUR

Komuna: Prishtinë
Opel Zafira OPC 2.0 DTI dizell
Motorr Ekotek me zingjire me i miri tek Opeli
74 W-101 PS
Viti i prodhimit:ne fund te 2004 model i 2005
I regjistruar deri ne janar te vitit 2016-1 vite
I ardhur ne Kosove ne vitin 2012
Posedoj te gjitha letrat e doganes pagesat si dhe serviset
Km te kaluara 149 mije orgjinale me libra servisi dhe te gjitha serviset e kryera
Mund ta kontrrolloni ku te doni
Me te gjitha garancat qe i kerkoni
1 Person qe nga doganimi dhe me mirembajtje te shkelqyer

*VETURA POSEDON*
*Klimatronik ne funksion
*Airbag ne tere veturen
*ABS
*Mbyllje qendrore
*Mbyllje me komand
*Bordkompjuter
*4 gjamat elektronik
*Pasqyret elektronike
*Mbeshtetese dores para mbrapa
*Karrika Rekaro
*Timon OPC me komanda te radios
*Sahatat OPC
*Fellne OPC me 4 goma te reja te veres posa te blera ne EUROGOMA
*Drita te mjegulles
*7 ulese
*2 QELSA fabrikisht

Vetura eshte ne gjendje ekstra te mire
Jashtezakonisht e mirembajtur dhe nuk ka nevoje asnje investim ne te
I posa servisuar me 18.02.2015 Full Servis
Vetura eshte fabrikisht OPC me branika me te gjitha gjerat
Nuk i mungon asgje
Eshte pa asnje problem
Nuk eshte ne hipotek
Perkthimi behet menjehere
Veture familjare me gjendje jashtezakonisht te mire
Shume ekonomik

Fuel consumption (QYTET)- 7.6 l/100 km.
Fuel consumption (RRUGE E HAPUR)- 5.5 l/100 km
Fuel consumption (KOMBINIM)- 6.6 l/100 km.

U SHITTT !!!

KONTAKTO NE:044-922-633 ----- 044-240-801 ----- Viber:+37744922633

GJENDEMI TEK POSTA E VOGEL - BREGU I DIELLIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim