U SHIT !!!VW Touran 1.9 TDI 74 KW-101 PS-RKS-7 u..

Shitet nga: Touran 27 Maj 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   5 950 EUR

Komuna: Prishtinë
Touran 1.9 TDI 74 KW - 101 PS
Viti i prodhimit:2003 model 2004
Me 7 ulse
Komplet servisin e kryer ulje filtera+rrypin dhemzor me garancion
te ndrruar komplet setin korp llamell zamajc
Te kaluara 198 mije orgjinale
I regjistruar RKS 1 vit-posa ju ka vazhdu regjistrimi deri me 10.04.2016-1 vit i plote
Ngjyra Vishnje metalike
I importuar Nga Gjermania qe 3 vite ne Kosove
Full Ekstra

*VETURA POSEDON:
*Klimatronik
*Abs
*Mbyllje qendrore
*Mbyllje me komand + 2 qelsa
*Bordkompjuter
*Timon servo
*4 gjamat elektronik
*Pasqyret elektronike
*Enterier ISOFIX
*Mbeshtetese dores para
*Drita te mjegulles
*Gjamat e zi mbrapa 25 %
*Fellne shume te mira te golf 6
*KUKE per terheqje
*7 ulse
*2 -QELSA fabrikisht
*6+R shpejtesi

Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike
I mirembajtun jashte dhe mbrenda
Punon shume mire dhe me hargjime shume te vogla
Nuk eshte ne hipotek
Ne emrin tim personal dhe qdo gje eshte e sigurte
Veture familjare

U SHIT !!!

KONTAKTO NE:044-240-801----- 044-922-633
Viber :+37744922633

GJENDEMI TEK POSTA E VOGEL - BREGU I DIELLIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim