U SHIT !Opel Astra 1.9 CDTI-6 shpejtesi-Navi-Kli..

Shitet nga: OPEL ASTRA 01 Pri 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   4 850 EUR

Komuna: Prishtinë
Opel astra 1.9 CDTI motorri me i mire i Opelit ECOTEK me 6 shpejtesi
110 KW- 150 PS
Viti i prodhimit:2004 model 2005
I regjistruar RKS me 24.01.2015 dhe ka regjistrim deri me 24.01.2016
Ne emrin tim personal
FULL EKSTRA

*VETURA POSEDON:
*Klimatronik ne funksion
*Airbag ne tere veturen
*ABS
*Navigacion me CD
*Sistemin e telefonit
*Mbyllje qendrore
*Mbyllje me komand
*Timon multifunksional
*Timon servo
*Komanda te radios ne timon
*Radio orgjinal te OPEL-it
*Gjamat elektronik
*Pasqyret elektronike
*6+ R shpejtesi
*Mbeshtetese dores
*Km orgjinale
*1 vit regjistrim

Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike
I rujtun si jashte ashtu ne enterier
Nuk ka asnje defekt te mundshem
Punon shume mire
Ne emrin tim personal dhe qdo gje eshte e garantuar
Nuk eshte ne hipotek
Perkthimi behet menjehere
Veture familjare dhe shume e sigurte
Hargjime te arsyeshme

Fuel consumption (economy) - QYTET 7.4 l/100 km.
Fuel consumption (economy) - RRUGE E HAPUR 4.9 l/100 km.
Fuel consumption (economy) - KOMBINIM 5.8 l/100 km.

U SHITT

KONTAKTO NE:044-240-801 ---- 044-922-633 -----VIBER+37744922633

GJENDEMI TEK POSTA E VOGEL- BREGU I DIELLIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim