U SHIT NGA AUTO SALLONI * LORIKU *

Shitet nga: Isaku 20 Pri 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
OPEL ZAFIRA 2.0 FULL EKSTRA E DOGANUAR HOMOLIGUAR DHE REGJISTRUAR NE MENYR TE RREGULLT 1 vit
NE GJENDJE SHUM TE MIR
VETURA POSEDON
KLIM
ABS
NAVIGACION
FELLNE SHUM TE MIRA
7ULSE
KOMANDA NE TIMON
BORD KOMJUTER
GJAMA RRYM
PASQYRE RRYM ETJ....

PER ME SHUM : 044 213 018 ndrrim i mundshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim