VW Caddy 1.9 tdi -04 me dogan

Shitet nga: labi 08 Maj 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
ww.caddy me dogan te paguar i posa ardhur shum ne gjedje te mir si teknike dhe optike posedon; centrall abbs gjamat elktronik ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim