VW Golf

Shitet nga: Arben 15 Tet 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 981 EUR

Komuna: Prishtinë
Vetura ka performansa të shkëlqyeshme. Është dizel, klimatronik, hapje/mbyllje e xhamave elektronik. Është ekonomik ne shpenzime dhe ne servisime i rregullte. Është mjaft i ruajtur si nga jashte ashtu edhe brenda si dhe ne motor. Ka regjistrim të vlefshëm deri në muajin e korrik të 2016.
Tel.: 044 16 96 96
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim