Volvo S40 1.6 dizel -07

Shitet nga: Nderim 15 Tet 07:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR   7 400 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Volvo
Modeli: S40
Shes volvo s40 ne gjendje te rregullt teknike dhe optike. vetura ka regjistrim 1 vit te plotë.
esht 1.6 dizel rrypin dhemzor te ndrruar si dhe servisin e kryer te gjitha me liber servisi.me 2 qelsa.. plus llamellen e kka te ndrruar para 4 muajve
.kilometra i ka 230000
vetura ka dy par fellne nje par per dimer dhe nje par per verë. gomat e reja . siq edhe shihet ne foto osht ne gjendje te mir dhe qdo gje i punon .
kontakti: 044 237 567 si dhe viber +386 49 237 567 si dhe permes E-mailit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim