Volvo V40 T4 Sport Edition -03

Shitet nga: Meriton 12 Krr 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR   6 300 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Volvo
Modeli: V40
Shes veturen VOLVO v40 T4 2.0 sport edition (200 ps) , vetura eshte e regjistruar ne tabela kosovare e regjistruar deri ne shkurt 2017 , per me shum kontaktoni ne nr e telefonit si dhe ne viber : 045 337 441
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim