Zastava Old Timer

Shitet nga: Alban Rafuna 07 Jan 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 100 EUR   6 250 EUR

Viti: 70-at
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Zastava
Modeli: Florida
Makina i perket nje te huaji ne Kosove dhe eshte i interesuar ta shes ate. Makina eshte me tabela diplomatike - CD.

Faleminderit per interesimin tuaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim