u shit flm RENAULT LAGUNA DCI -2005-

Shitet nga: viber +38649207526 02 Pri 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   3 888 EUR

Komuna: Prishtinë
SHITET DHE NDERROHET

RENAULT LAGUNA 2.2 DCI
REGJISTRIM RKS deri maj 2015
Gjitha serviset e kryera me libra servisi
187.000 km me garancion

posedon:

ABS
ESP
ASR
AIRBAG
TEMPOMAT
SPEED LIMIT
KOMANDA NE TIMON
3 QELSA KARTELA
DRITA XENON
DRITA TE MJEGULLES
DRITARE ELEKTRIKE X4
PERDE NE DRITARE DHE MBRAPA
ULSE ME NXEMJE
ULSE ME MEMORIE
ULSE ELEKTRIKE
ULSE ME LEKUR 100%
RADIO CD +CHANGER 6 CD CABASSA SOUND
SENZOR PARKINGU
SENZOR DRITAVE
SENZOR XHAMAVE
SENZOR SHIUT
PASTRUES TE FARAVE
PASQYRE QE PALOHEN AUTOMATIK
HANDS FREE MBYLLJE AUTOMATIKE
4 GOMA TE MIRA ME FELLNE 16
ETJ ETJ.

Vetura gjendet ne Prishtine dhe eshte ne gjendje shum te mir teknike
dhe mekanike dhe nuk ka nevoj per as 0,50 cent investim.

Mundesi Nderrimi info tel
044 786 281
+386 49 207 526 viber

qmimi me kesh 3800
qmimi me ndrrim 4000


Sline
Xx
tag pikap pickup caddy ceddy cady kombo berlingo jumper
oepl vw passat golf mercedes corsa astra vektra xhip zafira tauran audi a2 a3 a4 a5 a6 a7 a8 r8
audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat
ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG
MAZDA gjyp
MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion
CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ
FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www
FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT
HONDA ACORD CIVIV A A gjip
HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN
NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70
TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER
OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA ff
PEUGEOT 206 306 307 406 banesa me qira banesa per shitje apartman apartmant apartmane banes me qira shtepi me qira shpi me qira
,Kamion,Autobus,Banesa,Kompjuter,Bilardo,Celulare,Nokia,Samsung,Sony Ericsson,LG,Blackberry,Iphone,Banes....aA
PER KETO MAKINA:
KOMBI, FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DAC..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim