u shit flm

Shitet nga: 08 Maj 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet Golf 7
Bluemotion
Manual
Viti prodhimit 2013
Navigacion me touch screen
Panoram
Klimtronic
Tempomat
Senzor parkingu para prapa
Senzor shiu
Auto parking
Auto hold
Auto assistent
Pasqyret elektrike
Dritare elektrike
sistem frenimi ABS
sistem terhjekje Esp
Airbag x10
Fellga shum te bukura
Liber te servisit
2 Qelsa
Ndalje dhe dhezje automatike ne samafore
i doganuar qe 2 muaj
Vetura eshte e ardhur nga gjermania per me shum ne 044488170 ose viber +37744488170
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim