TRAFA TE ARDHURA NGA ITALIA

Shitet nga: Behram 10 Mar 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
SHITEN TRAFAT E ARDHURA NGA ITALIA

TRAFAT JAN NE GJENDJE TE RREGULLT

JANE GJITHSEJ VETEM 2 COP

70 E MADHJA DHE 50 E VOGLA

044 372629 ,, 049 372 629,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim