APARAT SALDIMI GORENJE 37 kg ,260 A MONO DHE TRO..

Shitet nga: mentor 21 Maj 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
APARAT SALDIMI GORENJE 260 A MONO DHE TROFAZ,NE GJENDJE PERFEKTE ,ESHTE ME TERMOSTAT DHE VENTILLATOR., ftohjen e ben ne menyre automatike,per elektroda 5 - she .
Ka gjithesej 200 ore Pune,
GJINDEM AFER FURRES SE BUKES QERIMI 1.
Fotot origjinale
Nuk kam mundesi te pergjigjem ne telefon deri 16.30,ne ditet e punes.
mentor0908@gmail.com

mentor0908@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim