AUTOLARJE KARCHER 580 Nga Gjermania

Shitet nga: autolarje 11 Sht 07:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet autolarja e tipit karcher 580 e ardhur nga Gjermania. Autolarja ka shrypje te fort dhe eshte e pershtatshme per larjen e Veturave, Autobusa, kamiona, Bagera, tepiha, fasada, kocka, oborre etj.

auto larje, shpric .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim