AUTOLARJE PROFESIONALE KARCHER ME PRESION TE FORT

Shitet nga: Autolarje 11 Tet 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

560 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet autolarja profesionale (trefaz) e tipit karcher e sapo ardhur nga Gjermania. Autolarja ka presion (shtypje) shume te fort dhe eshte e pershtatshme per pune ne autolarje. Gjithashtu eshte e pershtatshme per larjen e mjeteve te renda, Autobus, minibus, kamion, Bager, furgon, automjete, vetura, tepiha, fasada, kocka, oborre etj.

auto larje, shpric .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim