Agregat Gjenerator YAMAHA si i ri dhe nderrohet!!!

Shitet nga: qendrim 11 Nën 05:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Agregat gjenerator YAMAHA osht ky ne fotoosht si iri gati paperdorun fare shitet me qmim tvolitshen 250 euro qmimi real i tij dikun 600 ja linku me tdhenat e gjeneratorit: http://global.rakuten.com/en/store/summy-shop/item/hatudenki-ef2300/
, bej ndrrim me naj BICIKLET me diska me vaj ose naj SMARTPHONE me ndrim ndryshon qmimi normal e kush osht i interesum le tshkrun n.email nwhatsapp ose viber +38649602758
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim