Auto Larje

Shitet nga: Arif Mazreku 23 Qer 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Auto Larje KÄRCHER MOG te ardhur nga Zvicra dhe ne gjendje shum te mir per me teper info 049 134 631/ 044 134 631
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim