Cerkular 170 euro

Shitet nga: Agim 09 Krr 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR   190 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet cerkularja metabo.
Eshte shume pak e perdorur dhe pothuajse eshte e re vjen nga gjermania,mundesit e prerjes i ka te ndryshme me kende sipas nevojes.
Numer kontakti 044 451 062 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim