Cnc plasma 1200 x 2000 mm

Shitet nga: skender meta 03 Krr 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Prishtinë
shes projekte komplete per prodhimin e makines.
projekti perfshin montimin e te gjitha pjesve elektronike dhe programeve dhe leshimin ne pune.
çmimi i projektit me marrveshje.

cnc plasma makine e kompjuterizuar per prerjen e
plakave te hekurit .
makina ka THC kontroller automatik te latresise se kokes prerese nga plaka e hekurit.
kjo mundson prerjen e plakave te lakuara ,te deformuara,lakimi 5cm nuk paraqet kurfar problemi.
makina ka koke" lundruese " (floating head) qe mundson gjetjen automatike te materialit.
koka prerese eshte CEBORA nga Italia.
punojm me dimenzione tjera sipas kërkeses me porosi.
video


https://youtu.be/97cEl54pM_o
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim